Svensk Mäklare, Torrevieja, Costa Blanca, Spanien

Vi på Göta Fastighet ser fram emot att hjälpa dig finna din drömbostad här på Costa Blanca.

För din trygghet sköts våra affärer i nära samarbete med advokater och jurister, på ditt språk.

Vi hjälper dig öppna konto i spansk bank, ansöka om lånelöfte, ge. tips om försäkringar och andra tillval som berör ditt bostadsköp i Spanien.


Välkommen att kontakta oss!

Angelica Sundström

Säljansvarig Costa Blanca


Svenska, English


Tel + 34 698 720 936



Epost:

angelica@gotafastighet.se

Martina Johansson

Spanienbostad, mellan/norra Sverige 


Svenska, English, Español  

 

Epost:

martina.johansson@gotafastighet.se

Martin Wirth

Bygg, montering, boservice

Renovering, nyckelhantering, och fastighetsskötsel.

Svenska, English, Deutsch

Tel + 34 661 07 24 89 



Epost:

martin.wirth@gotafastighet.se

Eddie Sundström

Support videovisning.

Spanienbostad - Region väst Sverige

Svenska, English 

 

Epost:

eddie@gotafastighet.se

Hallgeir Toften

Sales Manager EU North


Español, English, Deutsch

Norsk, Svenska


+46 709 68 98 40


Epost:

hallgeir@gotafastighet.se

Evelina Ekdahl

Region Syd Sverige


Svenska, English




Epost: evelina.ekdahl@gotafastighet.se

Stina Yndestad

Spania Bolig, Norge


Norsk, Svenska





E-post stina.yndestad@gotafastighet.se

Svensk mäklare i torrevieja, costablanca, spanien, inriktning: all nyproduktion på fastigheter såsom villa, lägenhet, radhus, townhouse, quadhouse, penthouse, casa, bolig, tillgång till meglere på norsk og dansk, fastighetsbyrå och mäklarbyrå med bostadsförmedling och bokonsult, med fastighetsservice, nyckelhantering. Hitta bostad som på kyero, idealista, fotocasa, hemnet, boneo, booli eller liknande söktjänster fast direkt med oss på plats utan mellanhänder. Aktiviteter i bl.a området la zenia, villamartin, playa flamenca, mil palmeras, torre de la horadada, punta prima, cabo roig, las colinas, las ramblas, campoamor, quesada, la mata, san luis, la finca, el raso, guardamar, los balcones, san miguel de salinas, los montesinos, benijofar, alicante, benidorm, altea. Välkomna!